کمالوند: 4 هفته است بدشانسی می آوریم، تیر دروازه با ما لجبازی می نماید!

به گزارش وبلاگ کارآفرین، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی می گوید که تیمش گرفتار بدشانسی شده است.

کمالوند: 4 هفته است بدشانسی می آوریم، تیر دروازه با ما لجبازی می نماید!

به گزارش وبلاگ کارآفرین از جم, فراز کمالوند بعد از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: متأسفانه چهار هفته است که بدشانسی می آوریم و توپ های مان یا به تیر دروازه می خورد یا پنالتی را از دست می دهیم. تیم ما عصبی عمل می نماید و فشار روحی - روانی به بازیکنان وارد شده است.

وقتی توپ ها وارد دروازه نمی شوند، روی مهاجمان ما تأثیر می گذارد. وی با بیان این جمله اضافه کرد: امروز پنالتی از دست دادیم و موقعیت هایی نیز به هدر رفت. فکر کنم بدشانسی هم می آوریم چون توپ ها می توانستند به جای تیر دروازه وارد دروازه شوند. در نیمه اول امروز بازی پایاپای بود اما در نیمه دوم تیم ما سراپا حمله بود و صنعت نفت 11 نفره دفاع می کرد. مهاجمان ما نتوانسته اند انتظارات را برآورده نمایند و حیف است این موقعیت ها از بین برود. امروز نتوانستیم به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم، برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره اینکه چرا تیمش مهاجم مدنظر را جذب ننموده است، گفت: بودجه باشگاه طوری است که نمی توانیم بازیکن میلیاردی بگیریم. از بازی با تراکتورسازی حداقل 10 جلسه روی بحث حمله کار نموده ایم، اما بدشانسی می آوریم. در بازی با تراکتورسازی، نساجی و ... توپ مان به تیر دروازه خورده است. ظاهرا تیر دروازه با ما لجبازی می نماید.

کمالوند در مورد اینکه درگیری بازیکنان در زمین ظاهرا به ضرر تیمش تمام شد، توضیح داد: دقیقا همینطور است. وقتی تیم حمله می نماید یعنی در شرایط خوبی است، اما بازی متوقف و به سود حریف شد. من فیلم بازی را می بینم و به شدت با کسانی که مقصر بودند. برخورد می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمالوند: 4 هفته است بدشانسی می آوریم، تیر دروازه با ما لجبازی می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمالوند: 4 هفته است بدشانسی می آوریم، تیر دروازه با ما لجبازی می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید