الهامی: برای کسب سه امتیاز به مصاف فولاد می رویم

به گزارش وبلاگ کارآفرین، مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید با وجود اینکه تیمش بازی سختی برابر فولاد خوزستان دارد اما برای کسب سه امتیاز به میدان می رود.

الهامی: برای کسب سه امتیاز به مصاف فولاد می رویم

به گزارش وبلاگ کارآفرین، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: بعد از یک وقفه 17 روزه، فردا باید اولین بازی خودمان را انجام بدهیم. برابر تیمی بازی داریم که بسیار قدرتمند است و در بازی های خارج از خانه نتایج خوبی گرفته است. فولاد در بازی های خارج از خانه تا به حال 7 امتیاز کسب کرده که این موضوع کار ما را سخت می کند.

وی اضافه نمود: فولاد تیمی است که تاکتیکی بازی می کند اما ما هم طی هفته اخیر تمرینات خوبی انجام دادیم تا برای بازی آماده بشویم. می دانیم بازی بسیار سختی داریم اما برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم. هر دو تیم تاکتیکی بازی می کنند و هر تیمی تمرکز بالایی داشته باشد و بتواند بهتر از فرصت های خود استفاده کند، برنده بازی خواهد بود.

الهامی شرح داد: از هواداران خوب تبریزی می خواهم فردا به ورزشگاه بیایند تا از ما حمایت کنند و به ما کمک کنند تا با تمرکز بالا بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم.

او در ادامه درباره محرومیت رسول خطیبی هم گفت: آقای خطیبی سرمربی تیم هستند و نبودشان تاثیرگذار است و این موضوع مسئولیت ما را سنگین تر می کند. به غیر از آقای خطیبی فردا حامد لک نیز به دلیل محرومیت همراه ما نخواهد بود.

به گزارش وبلاگ کارآفرین، نشست مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درحالی برگزار گشت که پیش از این نشست، جواد نکونام به دلیل اربعین حسینی حاضر نشد به نشست خبری بیاید و جوابگوی سولات وبلاگ کارآفرین باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "الهامی: برای کسب سه امتیاز به مصاف فولاد می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: برای کسب سه امتیاز به مصاف فولاد می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید