اجرا و نقد موسیقی معاصر برای ساز ابوا

به گزارش وبلاگ کارآفرین، از سلسله برنامه های اجرا و تحلیل موسیقی معاصر/نوگرایانه که تحت عنوان الف برگزار می گردد، برنامه ای با حضور نازنین احمدزاده، نوازنده ابوای ارکستر سمفونیک تهران برگزار خواهد شد.

اجرا و نقد موسیقی معاصر برای ساز ابوا

به گزارش وبلاگ کارآفرین، در این برنامه که دوشنبه (20 آبان ماه) از ساعت 19 تا 23 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می گردد، آثاری از محمدرضا تفضلی (آهنگساز)، کارن کیهانی (آهنگساز) و حسام الدین دارابی (آهنگساز و مدرس موسیقی) به ترتیب برای ابوا و پیانو، ابوای سولو، ابوا و ویلنسل اجرا خواهد شد.

در ادامه نشست آذین موحد (نوازنده فلوت) و آروین صداقت کیش (آهنگساز و محقق موسیقی) از اساتید و منتقدان موسیقی معاصر درباره قطعات اجرا شده بحث و بررسی تخصصی خود را ارائه خواهند کرد.

در قسمت دوم جلسه، افرادی همچون کیاوش صاحب نسق (اهنگساز و نوازنده پیانو)، سینا صدقی (نوازنده پیانو) و ارشیا صمصامی نیا (آهنگساز) حضور خواهند داشت که درباره آثار اجرا شده صحبت خواهند کرد و به بیان دیدگاه های خود از روند موسیقی معاصر در ایران و نسبت آن با دنیا معاصر و غرب تبادل نظر خواهند پرداخت.

نشست های الف از ابتدای سال گذشته آغاز شده و در شهرهای تهران و شیراز و رشت ادامه یافته است.

برنامه آینده نشست های موسیقی نوگرایانه الف نیز در شهر رشت به تاریخ 13 آذر ماه امسال برگزار خواهد شد.

الف به همت و مدیریت افرادی همچون شروین عباسی (آهنگساز)، نیما عطرکار روشن (آهنگساز) و علی مرادی به عنوان مدیر اجرایی برنامه به فعالیت خود ادامه می دهد.

ورود برای همگان آزاد و رایگان است، علاقه مندان لطفا به وسیله سایت الف اقدام به رزور کارت ورود نمایند.

لینک رزرو:

http://www.aleph-fdn.com/tickets

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرا و نقد موسیقی معاصر برای ساز ابوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرا و نقد موسیقی معاصر برای ساز ابوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید