آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

به گزارش وبلاگ کارآفرین، آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص 4 پرونده لیگ برتر صادر شد.

آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد

به گزارش وبلاگ کارآفرین و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، کمیته انضباطی روز دوشنبه 20 آبان تشکیل جلسه داد و پس از آنالیز گزارش ناظران و دفاع حاضران، آرای زیر صادر شد:

در مورد ملاقات تیم های سایپا تهران و شهداب یزد از هفته سوم لیگ برتر و درگیری لفظی آقایان ناصر شهنازی و عباسعلی میرحسینی، سرمربیان دو تیم در جریان مسابقه، نظر به این که هر دو نفر به رفتار دور از انتظار خود اذعان داشتند و از یکدیگر عذرخواهی کردند، به آنها تنها تذکر کتبی داده شد.

در مورد آقای محمد (هومن) باقری بازیکن تیم شهرداری گنبد، بر اساس گزارش ناظران مسابقه تیم های فولاد سپاهان اصفهان و شهرداری گنبد از هفته سوم لیگ برتر، مبنی بر به کار بردن الفاظ ناشایست از سوی این بازیکن بعد از خاتمه مسابقه، کمیته انضباطی با آنالیز و تحقیق درباره اتفاقات اتفاق افتاده، یک جلسه محرومیت برای ایشان در نظر گرفت که با توجه به فقدان سابقه، تا خاتمه رقابت های این فصل لیگ برتر به حالت تعلیق درمی آید. وی همچنین محکوم به مبلغ پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی شد.

در مورد رفتار ناشایست بعضی از تماشاگران تیم فولاد سپاهان اصفهان در ملاقات این تیم با کاله مازندران در هفته دوم لیگ برتر که با اعلام سازمان لیگ تا تشکیل کمیته انضباطی از حضور تماشاگر در بازی های خانگی محروم شده بودند، یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در ملاقات خانگی برای تیم فولاد سپاهان اصفهان در نظر گرفته شد. لذا با توجه به این که محرومیت اعلام شده در هفته سوم اعمال شد، تماشاگران اصفهانی از هفته پنجم می توانند در استادیوم خانگی این تیم حضور یابند.

در مورد یک پرونده دیگر و اختلاف میان تیم شهردای ارومیه و جاوید محسنی نیا که از سال 95 تا 97 این تیم را به عنوان مربی همراهی نموده و بخشی از مبلغ قرارداد سه ساله خود را دریافت ننموده است، کمیته انضباطی با ارسال نامه ای به مدیرعامل تیم شهرداری ارومیه و مشخص مهلت ده روزه، خواهان پرداخت بدهی به مربی مذکور شد. چنانچه تا خاتمه مهلت مشخص شده، اقدامی از سوی باشگاه شهرداری ارومیه صورت نگیرد، تصمیم مقتضی از سوی کمیته انضباطی اتخاذ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید