تاجر لبنانی ندیده وسائل شخصی هیتلر را خرید ، خانه پدری هیتلر ایستگاه پلیس می شود

به گزارش وبلاگ کارآفرین، یک تاجر لبنانی، کلاه متعلق به آدولف هیتلر پیشوای آلمان نازی و دیگر اقلام خاطره انگیز نازی ها را از یک حراجی در آلمان خرید تا از دسترس نئونازی ها درامان بماند.

تاجر لبنانی ندیده وسائل شخصی هیتلر را خرید ، خانه پدری هیتلر ایستگاه پلیس می شود

وبلاگ کارآفرین - عبدالله شاتیلا که یک مسیحی لبنانی و یکی از 300 فرد ثروتمند در سوئیس است، به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که مبلغ 600 هزار یورو (513 هزار پوند) برای این اقلام به حراجی مونیخ پرداخت کرده است.

این تاجر که قبل از خرید، اجناس را مشاهده نکرده بود، گفت: هیچ نفع مستقیمی در این زمینه ندارم و صرفا تصور کردم که کار درست را انجام می دهم. دارایی خالص این تاجر لبنانی بیش از 136 میلیون یورو (150 میلیون دلار) تخمین زده می شود.

خبر مشابهی در مورد نازی ها به تازگی منتشر شد مبنی بر اینکه دولت اتریش قصد دارد خانه ای را که هیتلر در سال 1889 در آن به جهان آمد، پس از طراحی و بازسازی کامل به مقر پلیس تبدیل می شود.

پس از سال ها دعوی حقوقی بر سر خانه پدری آدولف هیتلر، خاتمه وزارت کشور اتریش تصمیم گرفت این خانه را در اختیار پلیس قرار دهد. خانه پدری هیتلر و محل تولد او در شهر براوناو در ایالت این در اتریش قرار گرفته است.

در پی دعوی حقوقی بین دولت اتریش و مالکان این بنا، مجلس سنا حکم سلب مالکیت از آن را در سال 2016 تصویب کرد، با این حال مالکان خواهان دریافت غرامت از دولت بودند و پرونده مربوط به این دعوی خاتمه با حکم دیوان عالی مختومه شد.

منبع: چمدان

به "تاجر لبنانی ندیده وسائل شخصی هیتلر را خرید ، خانه پدری هیتلر ایستگاه پلیس می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاجر لبنانی ندیده وسائل شخصی هیتلر را خرید ، خانه پدری هیتلر ایستگاه پلیس می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید